Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Telewizor samochodowy 21,5'' LED 12V 24V z tunerem DVB-T/T2 i DVB-S2

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 1 349,00 zł 1349.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Mistral
Kod produktu: MI-TV2155HD M1

Opis

Telewizor samochodowy 12V 24V 21,5'

Mistral MI-TV2155HD M1

Telewizor Samochodowy 21'' Mistral MI-TV2155HD

Rozdzielczość: 1920 x 1080px
Format HD: Full HD
Tunery: analogowy, cyfrowy
Standard: DVB-T(H.264), DVB-T2(H.265), DVB-S, DVB-S2, DVB-C
DVB-T2 DVB-S2DVB-T2 DVB-S2
Wymiary: 301 x 507 x 52 mm [wys bez stopki x szer x gł]

TV18 - zabezp. przed przepieciem
Zabezpieczenie przed przepięciem
Zasilanie 12V lub 24V bez dodatkowych zasilaczy i przetwornic. Ochrona przed wzrostem napięcia do 30V
TV12 - 12V-24V-230V
12V / 24V
230V (opcja)
Zasilacz samochodowy 12-24V oraz sieciowy 230V (dodatkowa opcja) dające szerokie możliwości
TV12 - DVB-T2
Tuner
DVB-T2
Tuner telewizji naziemnej DVB-T/T2 umożliwia odbiór programów w Polsce i w krajach europejskich
TV18 - DVB-S2
Tuner
DVB-S2
Tuner telewizji satelitarnej DVB-S/S2 oraz moduł CI+ umożliwiają odbiór programów satelitarnych

Dlaczego warto wybrać telewizor do samochodu Mistral MI-TV2155HD:

 • Matryca LED 21,5' Full HD o szerokich kątach widzenia dla maksymalnego komfortu
 • 100% pewność zakupu telewizora bez martwych i uszkodzonych pikseli
 • Zabezpieczenie przed wzrostem napięcia w zakresie 12V - 30V Dołączony do telewizora wytrzymały zasilacz o szerokim zakresie działania 12-30V 4A, gwarantuje stabilną pracę w samochodzie, zabezpieczenie przed przepięciem i uszkodzeniem
 • Zasilanie anteny z gniazda antenowego TV - funkcja zasilania anteny 5V umożliwia zasilanie anteny aktywnej bez dodatkowego zasilania. Telewizor łączymy z anteną tylko przewodem antenowym (antena musi posiadać taką funkcję)
 • Wbudowany najnowszy tuner telewizji naziemnej DVB-T2 (H.265). Odbiór telewizji naziemnej w większości krajów europejskich
 • Wbudowany tuner satelitarny DVB-S2 z dostępem do bezpłatnych programów FTA. Płatna telewizja satelitarna poprzez wsuwany moduł CAM operatora
 • wejście HDMI x2, port USB x3, złącze CI+ (Telewizor jako Multimedialne Centrum Rozrywki)
 • Możliwość podłączenia w domu, po użyciu dodatkowego zasilacza sieciowego 230V (brak w zestawie)
 • Kompatybilność z pozostałymi akcesoriami firmy Mistral - tj. z antenami naziemnymi, antenami satelitarnymi, uchwytami
 • Bardzo niski pobór prądu

z przeznaczeniem do tira, kampera, na jacht

TV18,5'' Mistral - zastosowanie

TELEWIZOR W TWOJEJ CIĘŻARÓWCE

Telewizor Samochodowy 21,5' Mistral MI-TV2155HD

Szerokie zastosowanie

Telewizja mobilna w pełnym znaczeniu tego słowa!

Zabierz telewizor Mistral 21,5’’ ze sobą, nieważne jakim środkiem transportu podróżujesz. Doskonały do auta, busa, kampera, tira, na łódkę oraz jacht.
Zapytaj sprzedawcę o zasilacz sieciowy 230V i oglądaj TV21,5'' również w domu lub na działce.

Telewizory Mistral - zastosowanie
zasilacz samochodowy 12V-24V Mistral

Bezpieczeństwo i wszechstronność

Dołączony do zestawu zasilacz samochodowy pozwoli Ci cieszyć się obrazem, umożliwiając podłączenie telewizora zarówno pod 12V, jak i 24V bez dodatkowych zasilaczy i przetwornic. Solidne wykonanie i doskonałe parametry techniczne zasilacza zapewniają bezpieczeństwo, stabilność pracy oraz ochronę przed przepięciem, nawet do 30V.
Dodatkowa ochrona przeciwprzepięciowa i przeciwzwarciowa na płycie głównej telewizora, ogranicza ryzyko uszkodzenia do minimum.

Jakość obrazu

TV12 Mistral - matryca Full HD-różnica

Najwyższej jakości matryca Full HD o rozdzielczości 1920x1080px zapewnia znakomitą ostrość i czystość obrazu, wysoki kontrast, odpowiednią jasność oraz dbałość o szczegóły. Doskonałe odzwierciedlenie kolorów oraz wyraźny i czysty obraz to zdecydowane atuty. Przekonaj się, że markowa matryca zapewni komfort, który docenisz. Żaden, nawet najmniejszy detal Ci nie umknie. Poczuj różnicę.

Włącz SMART

Telewizor wyposażony jest w trzy gniazda USB, w tym jedno Power USB 5V 1.5A, specjalne wysokoprądowe gniazdo, dedykowane do zasilania dodatkowych urządzeń. Idealne do zasilania urządzeń typu SMART (np. Chromecast, Xiaomi Mi TV Stick), które potrzebują większej mocy. Przystawki SMART TV renomowanych producentów to o wiele korzystniejsze rozwiązanie, niż niektóre, wątpliwej jakości, wbudowane już "SMART-y" w telewizorach.

Gotowe rozwiązania (tzn. TV z wgranym systemem operacyjnym) często się dezaktualizują, z czasem prowadząc do nieprawidłowego funkcjonowania, a ich płynność działania również pozostawia wiele do życzenia. Wszystko zależy od jakości użytych komponentów oraz od częstego aktualizowania oprogramowania.

Korzystając z urządzeń typu SMART takich producentów jak Google czy Xiaomi, mamy pewność, że wszystko będzie działać jak należy. Jakość użytych rozwiązań i bieżące aktualizacje, zapewnią doskonałą współpracę z naszym telewizorem, szybkość działania i dostęp do ulubionych serwisów streamingowych, jak Netflix, Youtube, HBO, Amazon Prime Video i in. Poznaj możliwości przystawek SMART TV i wybierz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada. Podłącz do telewizora odpowiedni odtwarzacz i włącz SMART w swoim telewizorze!
Pozwól, by Twój Mistral stał się SMART.

*Adapter MI TV STICK sprzedawany oddzielnie. Żaden adapter typu SMART nie jest elementem standardowego wyposażenia telewizora.

PROSTA INSTALACJA W SAMOCHODZIE

Przewód zasilający (z zestawu) podłączamy do gniazda 12V lub 24V w instalacji samochodowej, a drugi koniec do gniazda telewizora.

Telewizory Samochodowe Mistral - podłączenie do tira

ODBIÓR TELEWIZJI CYFROWEJ NAZIEMNEJ W SYSTEMACH DVB-T I DVB-T2

Gotowy do odbioru sygnału DVB-T2 w Polsce od 2022 roku

Naziemna telewizja cyfrowa DVB-TTelewizor wyposażony jest m.in. w tuner DVB-T MPEG-4 - system cyfrowej telewizji naziemnej funkcjonujący w Polsce i umożliwiający odbiór ok 40 programów telewizyjnych na terenie kraju (ilość kanałów jest cały czas zwiększana).

W telewizorze zastosowano dodatkowo tuner DVB-T2 umożliwiający odbiór programów naziemnych w najwyższej obecnie jakości, w krajach, w których już wdrożono nowy system (zapowiadany termin wprowadzenia w Polsce to rok 2022).
Zastosowanie tunera DVB-T2 umożliwia odbiór telewizji w krajach, w których nie jest to możliwe za pomocą standardowych tunerów DVB-T MPEG-4 (H.264). Są to: Niemcy, Francja, Rosja, Wielka Brytania, Ukraina, Szwecja, Serbia, Dania, Finlandia, Chorwacja, a wkrótce Włochy, Słowacja i kolejne kraje. System planowany jest także w innych krajach, w których cyfrowa telewizja nadawana jest w systemie MPEG-2.

zasięg telewizji naziemnej w Europie DVB-T i DVB-T2

ODBIÓR TELEWIZJI SATELITARNEJ W SYSTEMACH DVB-S, DVB-S2

Telewizor wyposażony w najnowocześniejszy tuner satelitarny DVB-S2 - satelitarna telewizja drugiej generacji, umożliwia odbiór programów satelitarnych w najwyższej jakości HD.

Od dnia 1 października 2015 r. większość programów satelitarnych transmitowanych jest w standardzie DVB-S2 z kompresją obrazu MPEG-4. Dla odbiorców telewizji satelitarnej oznacza to, że programy można oglądać tylko na dekoderach HD, czyli takim jak zastosowano w telewizorze Mistral.

zasięg telewizji satelitarnej w Europie DVB-S2

TELEWIZJA SATELITARNA W TWOIM AUCIE

Do odbioru podstawowych bezpłatnych programów (tzw. FTA - Free To Air), potrzebna jest jedynie antena satelitarna. Wbudowany tuner DVB-S2 eliminuje potrzebę zakupu i podłączenia niewygodnych zewnętrznych tunerów satelitarnych.

Antena satelitarna Mistral MI-SAT45 na szybie samochodu

Wbudowany tuner DVB-S2 w telewizorach samochodowych Mistral

 

TELEWIZJA SATELITARNA POPRZEZ ZŁĄCZE CI+

Telewizor poprzez wbudowane złącze CI+ współpracuje z modułami CAM CI+, dzięki temu uzyskujemy dostęp do rozbudowanych płatnych ofert satelitarnych.

Platformy cyfrowe oferujące polskojęzyczne programy to przede wszystkim:
 • CANAL+
 • Cyfrowy Polsat

Telewizory Mistral współpracują z obiema platformami. W celu wyboru oferty należy skontaktować się z wybranym operatorem i skorzystać z dostępnych opcji (umowa lub bez umowy - doładowania). Szczegóły u operatorów.

złącze CI+ w telewizorach samochodowych Mistral


Zestaw nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+

pakiet start+ w nc+
*Oferta operatora może ulec zmianie w przyszłości. Zawsze aktualna oferta pod adresem www.ncplus.pl/sklep/promocje/start

Zestaw satelitarny Cyfrowego Polsatu - moduł CI+ z kartą

Cyfrowy Polsat - oferta TV satelitarna
*Oferta operatora może ulec zmianie w przyszłości. Aktualna oferta na stronie operatora: www.sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna

Multimedialne centrum rozrywki

Power USB, USB, HDMI, PVR

dysk zewnętrzny

PODŁĄCZ I CIESZ SIĘ SMART

Wysokoprądowe gniazdo USB 1.5A, tzw. POWER USB jest idealne do zasilania urządzeń typu SMART (np. Chromecast, Xiaomi Mi TV Stick) i in. Podłącz do telewizora odpowiedni odtwarzacz i włącz SMART w swoim telewizorze!

power usb 1.5A

dysk zewnętrzny

ZDJĘCIA, MUZYKA, FILM

Dzięki funkcjonowaniu portu USB (x2) możesz podłączyć do telewizora Pendrive'a lub dysk przenośny i cieszyć się do woli swoimi zasobami multimedialnymi. Mówiąc krótko - oglądaj co chcesz i kiedy chcesz.

usb

Telewizory Mistral - funkcja PVR

NAGRYWAJ I OGLĄDAJ

Funkcja PVR pozwala Ci nagrać najciekawsze programy (np. kiedy nie możesz ich obejrzeć w danym czasie) na przenośnej pamięci USB, a następnie odtworzyć je w dowolnym momencie. Jedyne co Cię ogranicza to przestrzeń Twojej pamięci.

pvr

pad od konsoli

GRAJ i WYGRYWAJ

Podłącz do wejścia HDMI (x2) telewizora swoją konsolę i włącz ulubione gry pozwalając, by kabina twojego pojazdu stała się centrum rozgrywki.

hdmi

LEPSZA JAKOŚĆ OBRAZU PRZY NISKIM POBORZE PRĄDU

Dzięki podświetleniu LED, jakość otrzymywanego obrazu jest nieporównywalnie wyższa, niż w przypadku paneli TFT. Dzięki zastosowaniu technologii LED znacznie spada również zużycie prądu (nawet 80% w porównaniu do standardowych telewizorów TFT).

LED Longlife Technology - TV Mistral

100% PEWNOŚĆ ZAKUPU TELEWIZORA BEZ MARTWYCH I USZKODZONYCH PIKSELI

Firma Mistral stosuje podzespoły, w tym matryce o najwyższej jakości, gwarantujące zakup telewizora bez wad w postaci martwych lub uszkodzonych pikseli. Gwarancja braku martwych pikseli wynosi 90 dni od daty zakupu.

zero martwych pikseli - Telewizory Mistral

NAJWAŻNIEJSZE MOŻLIWOŚCI I FUNKCJE

 1. Wysokiej jakości panel LCD 21,5'' z podświetleniem LED i rozdzielczością Full HD
 2. Media Player - odtwarzanie filmów i zdjęć z zewnętrznej pamięci USB (pendrive, dysk)
 3. PVR - nagrywanie audycji TV na zewnętrznej pamięci USB
 4. Tuner TV cyfrowej, naziemnej DVB-T/DVB-T2 oraz DVB-S/DVB-S2
 5. Złącza: Wejście HDMI x2, USB x3 (w tym 1x POWER USB - wyłącznie gniazdo zasilające), AV OUT, Coaxial, Mini YPbPr, Mini AV IN
 6. Gniazdo CI+
 7. Zasilanie 12V / 24V / 230V (opcja)
 8. Cienka obudowa, demontowana podstawka

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Ekran i obraz

Panel LCD 21,5’’ LED
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080px
Format HD Full HD
Kontrast 3000:1
Czas reakcji matrycy 5 ms
Tuner DVB-T/T2, DVB-S/S2, DVB-C, ATV

Dźwięk

Moc głośników 2 x 5W
System dźwięku przestrzennego tak
Regulacja tonów wysokich i niskich tak

Złącza

Ilość złączy HDMI 2
Ilość złączy USB 3 (2x USB 0.5A; 1x USB 1.5A - gniazdo zasilające)
Wejście antenowe tak (DVB-C, DVB-T2)
Wejście satelitarne tak (DVB-S/S2)
CI+ tak
Wyjście słuchawkowe tak
Coaxial out tak
Złącze AV out tak, CVBS + audio (L,P)
mini YPbPr tak
wejście mini AV tak

Budowa i użytkowanie

Zasilanie 12V, 24V (230V - opcja)
Pobór prądu 20W (rzeczywisty) / <0,5W (tryb standby)
Wymiary (wys. bez stopki x szer. x gł.) 301 x 507 x 52 mm
Mocowanie tak, standard VESA [100x100 mm]
Waga ok. 3,1 kg (sam TV - 2,5 kg)

Funkcje dodatkowe

PVR - nagrywanie USB, menu w języku polskim, EPG - przewodnik po programach

Wyposażenie

pilot, zasilacz 12-24V, zasilacz 230V (opcja), przewód mini AV, przewód mini YPbPr, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna

 

W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ

Telewizor samochodowy Mistral MI-TV1855HD

 1. Telewizor Mistral MI-TV2155HD
 2. Zasilacz samochodowy
 3. Pilot
 4. Instrukcję obsługi
 5. Kartę gwarancyjną

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl