Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Telewizor samochodowy 18,5'' LED 12V 24V z tunerem DVB-T/T2 i DVB-S2

Dostępność: brak towaru
Cena: 939,00 zł 939.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Telewizor samochodowy 12V 24V 18,5'

Mistral MI-TV1855HD M1

Telewizor Samochodowy 18'' Mistral MI-TV1855HD

Rozdzielczość: 1366 x 768px
Format HD: HDTV
Tunery: analogowy, cyfrowy
Standard: DVB-T(H.264), DVB-T2(H.265), DVB-S, DVB-S2, DVB-C
DVB-T2 DVB-S2DVB-T2 DVB-S2
Wymiary: 263 x 440 x 52 mm [wys bez stopki x szer x gł]

TV18 - zabezp. przed przepieciem
Zabezpieczenie przed przepięciem
Zasilanie 12V lub 24V bez dodatkowych zasilaczy i przetwornic. Ochrona przed wzrostem napięcia do 30V
TV Mistral - 12V-24V-230V
12V / 24V
230V (opcja)
Zasilacz samochodowy 12-24V oraz sieciowy 230V (dodatkowa opcja) dające szerokie możliwości
TV Mistral - DVB-T2
Tuner
DVB-T2
Tuner telewizji naziemnej DVB-T/T2 umożliwia odbiór programów w Polsce i w krajach europejskich
TV18 - DVB-S2
Tuner
DVB-S2
Tuner telewizji satelitarnej DVB-S/S2 oraz moduł CI+ umożliwiają odbiór programów satelitarnych

Dlaczego warto wybrać telewizor do samochodu Mistral MI-TV1855HD:

 • Matryca LED 18,5' HD o szerokich kątach widzenia dla maksymalnego komfortu
 • 100% pewność zakupu telewizora bez martwych i uszkodzonych pikseli
 • Zabezpieczenie przed wzrostem napięcia w zakresie 12V - 30V Dołączony do telewizora wytrzymały zasilacz o szerokim zakresie działania 12-30V 4A, gwarantuje stabilną pracę w samochodzie, zabezpieczenie przed przepięciem i uszkodzeniem
 • Zasilanie anteny z gniazda antenowego TV - funkcja zasilania anteny 5V umożliwia zasilanie anteny aktywnej bez dodatkowego zasilania. Telewizor łączymy z anteną tylko przewodem antenowym (antena musi posiadać taką funkcję)
 • Wbudowany najnowszy tuner telewizji naziemnej DVB-T2 (H.265). Odbiór telewizji naziemnej w większości krajów europejskich
 • Wbudowany tuner satelitarny DVB-S2 z dostępem do bezpłatnych programów FTA. Płatna telewizja satelitarna poprzez wsuwany moduł CAM operatora
 • wejście HDMI x2, port USB x2, złącze CI+ (Telewizor jako Multimedialne Centrum Rozrywki)
 • Kompatybilność z pozostałymi akcesoriami firmy Mistral - tj. z antenami naziemnymi, antenami satelitarnymi, uchwytami
 • Możliwość podłączenia w domu, po użyciu dodatkowego zasilacza sieciowego 230V (brak w zestawie)
 • Bardzo niski pobór prądu

z przeznaczeniem do tira, kampera, na jacht

TV18,5'' Mistral - zastosowanie

TELEWIZOR W TWOJEJ CIĘŻARÓWCE

Telewizor Samochodowy 18,5' Mistral MI-TV1855HD

Szerokie zastosowanie

Telewizja mobilna w pełnym znaczeniu tego słowa!

Zabierz telewizor Mistral 21,5’’ ze sobą, nieważne jakim środkiem transportu podróżujesz. Doskonały do auta, busa, kampera, tira, na łódkę oraz jacht.
Zapytaj sprzedawcę o zasilacz sieciowy 230V i oglądaj TV18,5'' również w domu lub na działce.

Telewizory Mistral - zastosowanie
zasilacz samochodowy 12V-24V Mistral

Bezpieczeństwo i wszechstronność

Dołączony do zestawu zasilacz samochodowy pozwoli Ci cieszyć się obrazem, umożliwiając podłączenie telewizora zarówno pod 12V, jak i 24V bez dodatkowych zasilaczy i przetwornic. Solidne wykonanie i doskonałe parametry techniczne zasilacza zapewniają bezpieczeństwo, stabilność pracy oraz ochronę przed przepięciem, nawet do 30V.
Dodatkowa ochrona przeciwprzepięciowa i przeciwzwarciowa na płycie głównej telewizora, ogranicza ryzyko uszkodzenia do minimum.

Jakość obrazu

TV18 Mistral - matryca HD-różnica

Najwyższej jakości matryca o rozdzielczości HD zapewnia znakomitą ostrość i czystość obrazu, wysoki kontrast, odpowiednią jasność oraz dbałość o szczegóły. Zastosowana szerokokątna matryca to doskonały obraz i rzeczywiste kolory. Przekonaj się, że markowa matryca zapewni komfort, który docenisz.
Doskonałe odzwierciedlenie kolorów i szerokie kąty widzenia to najwyższa jakość, jakość o którą firma Mistral dba od ponad 20 lat. Żaden, nawet najmniejszy detal Ci nie umknie. Poczuj różnicę.

TV Mistral - opcja smart

Włącz SMART

Telewizor wyposażony jest w dwa gniazda USB, które można użyć do zasilania urządzeń typu SMART (np. Chromecast, Xiaomi Mi TV Stick.) Przystawki SMART TV renomowanych producentów to o wiele korzystniejsze rozwiązanie, niż niektóre, wątpliwej jakości, wbudowane już "SMART-y" w telewizorach.

Gotowe rozwiązania (tzn. TV z wgranym systemem operacyjnym) często się dezaktualizują, z czasem prowadząc do nieprawidłowego funkcjonowania, a ich płynność działania również pozostawia wiele do życzenia. Wszystko zależy od jakości użytych komponentów oraz od częstego aktualizowania oprogramowania.

Korzystając z urządzeń typu SMART takich producentów jak Google czy Xiaomi, mamy pewność, że wszystko będzie działać jak należy. Jakość użytych rozwiązań i bieżące aktualizacje, zapewnią doskonałą współpracę z naszym telewizorem, szybkość działania i dostęp do ulubionych serwisów streamingowych, jak Netflix, Youtube, HBO, Amazon Prime Video i in. Poznaj możliwości przystawek SMART TV i wybierz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada. Podłącz do telewizora odpowiedni odtwarzacz i włącz SMART w swoim telewizorze!
Pozwól, by Twój Mistral stał się SMART.

*Adapter MI TV STICK sprzedawany oddzielnie. Żaden adapter typu SMART nie jest elementem standardowego wyposażenia telewizora.

PROSTA INSTALACJA W SAMOCHODZIE

Przewód zasilający (z zestawu) podłączamy do gniazda 12V lub 24V w instalacji samochodowej, a drugi koniec do gniazda telewizora.

Telewizory Samochodowe Mistral - podłączenie do tira

ODBIÓR TELEWIZJI CYFROWEJ NAZIEMNEJ W SYSTEMACH DVB-T I DVB-T2

Gotowy do odbioru sygnału DVB-T2 w Polsce od 2022 roku

Naziemna telewizja cyfrowa DVB-TTelewizor wyposażony jest m.in. w tuner DVB-T MPEG-4 - system cyfrowej telewizji naziemnej funkcjonujący w Polsce i umożliwiający odbiór ok 40 programów telewizyjnych na terenie kraju (ilość kanałów jest cały czas zwiększana).

W telewizorze zastosowano dodatkowo tuner DVB-T2 umożliwiający odbiór programów naziemnych w najwyższej obecnie jakości, w krajach, w których już wdrożono nowy system (zapowiadany termin wprowadzenia w Polsce to rok 2022).

Zastosowanie tunera DVB-T2 dodatkowo umożliwia odbiór telewizji w krajach, w których nie jest to możliwe za pomocą standardowych tunerów DVB-T MPEG-4 (H.264). Są to: Rosja, Wielka Brytania, Ukraina, Szwecja, Serbia, Dania, Finlandia, a wkrótce Chorwacja, Włochy, Słowacja i kolejne kraje. System planowany jest także w innych krajach, w których cyfrowa telewizja nadawana jest w systemie MPEG-2.

zasięg telewizji naziemnej w Europie DVB-T2

ODBIÓR TELEWIZJI SATELITARNEJ W SYSTEMACH DVB-S, DVB-S2

Telewizor wyposażony w najnowocześniejszy tuner satelitarny DVB-S2 - satelitarna telewizja drugiej generacji, umożliwia odbiór programów satelitarnych w najwyższej jakości HD.

Od dnia 1 października 2015 r. większość programów satelitarnych transmitowanych jest w standardzie DVB-S2 z kompresją obrazu MPEG-4. Dla odbiorców telewizji satelitarnej oznacza to, że programy można oglądać tylko na dekoderach HD, czyli takim jak zastosowano w telewizorze Mistral.

zasięg telewizji satelitarnej w Europie DVB-S2

TELEWIZJA SATELITARNA W TWOIM AUCIE

Do odbioru podstawowych bezpłatnych programów (tzw. FTA - Free To Air), potrzebna jest jedynie antena satelitarna. Wbudowany tuner DVB-S2 eliminuje potrzebę zakupu i podłączenia niewygodnych zewnętrznych tunerów satelitarnych.

Antena satelitarna Mistral MI-SAT45 na szybie samochodu

Wbudowany tuner DVB-S2 w telewizorach samochodowych Mistral

 

TELEWIZJA SATELITARNA POPRZEZ ZŁĄCZE CI+

Telewizor poprzez wbudowane złącze CI+ współpracuje z modułami CAM CI+, dzięki temu uzyskujemy dostęp do rozbudowanych płatnych ofert satelitarnych.

Platformy cyfrowe oferujące polskojęzyczne programy to przede wszystkim:
 • CANAL+
 • Cyfrowy Polsat

Telewizory Mistral współpracują z obiema platformami. W celu wyboru oferty należy skontaktować się z wybranym operatorem i skorzystać z dostępnych opcji (umowa lub bez umowy - doładowania). Szczegóły u operatorów.

złącze CI+ w telewizorach samochodowych Mistral


Zestaw nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+

pakiet start+ w nc+
*Oferta operatora może ulec zmianie w przyszłości. Zawsze aktualna oferta pod adresem https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta

Zestaw satelitarny Cyfrowego Polsatu - moduł CI+ z kartą

Cyfrowy Polsat - oferta TV satelitarna
*Oferta operatora może ulec zmianie w przyszłości. Aktualna oferta na stronie operatora: www.sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna

Multimedialne centrum rozrywki

USB, HDMI, PVR

dysk zewnętrzny

ZDJĘCIA, MUZYKA, FILM

Dzięki funkcjonowaniu portu USB możesz podłączyć do telewizora Pendrive'a lub dysk przenośny i cieszyć się do woli swoimi zasobami multimedialnymi. Mówiąc krótko - oglądaj co chcesz i kiedy chcesz.

usb

Telewizory Mistral - włącz SMART

PODŁĄCZ I CIESZ SIĘ SMART

Dwa gniazda USB mogą pełnić także funkcję zasilającą. Zasil nimi np. urządzenie typu SMART (np. Chromecast, Xiaomi Mi TV Stick). Podłącz do telewizora odpowiedni odtwarzacz i włącz SMART w swoim telewizorze!

standard usb

Telewizory Mistral - funkcja PVR

NAGRYWAJ I OGLĄDAJ

Funkcja PVR pozwala Ci nagrać najciekawsze programy (np. kiedy nie możesz ich obejrzeć w danym czasie) na przenośnej pamięci USB, a następnie odtworzyć je w dowolnym momencie. Jedyne co Cię ogranicza to przestrzeń Twojej pamięci.

pvr

pad od konsoli

GRAJ i WYGRYWAJ

Podłącz do wejścia HDMI telewizora swoją konsolę i włącz ulubione gry pozwalając, by kabina twojego pojazdu stała się centrum rozgrywki.

hdmi

LEPSZA JAKOŚĆ OBRAZU PRZY NISKIM POBORZE PRĄDU

Dzięki podświetleniu LED, jakość otrzymywanego obrazu jest nieporównywalnie wyższa, niż w przypadku paneli TFT. Dzięki zastosowaniu technologii LED znacznie spada również zużycie prądu (nawet 80% w porównaniu do standardowych telewizorów TFT).

LED Longlife Technology - TV Mistral

100% PEWNOŚĆ ZAKUPU TELEWIZORA BEZ MARTWYCH I USZKODZONYCH PIKSELI

Firma Mistral stosuje podzespoły, w tym matryce o najwyższej jakości, gwarantujące zakup telewizora bez wad w postaci martwych lub uszkodzonych pikseli. Szczegóły wraz z okresem trwania gwarancji - w instrukcji obsługi/karcie gwarancyjnej.

zero martwych pikseli - Telewizory Mistral

NAJWAŻNIEJSZE MOŻLIWOŚCI I FUNKCJE

 1. Wysokiej jakości panel LCD 18,5'' z podświetleniem LED i rozdzielczością HD
 2. Media Player - odtwarzanie filmów i zdjęć zewnętrznej pamięci USB (pendrive, dysk)
 3. PVR - nagrywanie audycji TV na zewnętrznej pamięci USB
 4. Tuner TV cyfrowej DVB-T/DVB-T2 oraz DVB-S/DVB-S2
 5. Złącza: Wejście HDMI x2, USB x2, AV OUT, Coaxial, Mini YPbPr, Mini AV IN
 6. Gniazdo CI+
 7. Zasilanie 12V / 24V / 230V (opcja)
 8. Cienka obudowa, demontowana podstawka

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Ekran i obraz

Panel LCD 18,5’’ LED
Rozdzielczość ekranu 1366 x768px
Format HD HD
Kontrast 1000:1
Czas reakcji matrycy 14 ms
Tuner DVB-T/T2, DVB-S/S2, DVB-C, ATV

Dźwięk

Moc głośników 2 x 5W
System dźwięku przestrzennego tak
Regulacja tonów wysokich i niskich tak

Złącza

Ilość złączy HDMI 2
Ilość złączy USB 2
Wejście antenowe tak (DVB-C, DVB-T2)
Wejście satelitarne tak (DVB-S/S2)
CI+ tak
Wyjście słuchawkowe tak
Coaxial out tak
Złącze AV out tak, CVBS + audio (L,P)
mini YPbPr tak
wejście mini AV tak

Budowa i użytkowanie

Zasilanie 12V, 24V (230V - opcja)
Pobór prądu 15W (rzeczywisty) / <0,5W (tryb standby)
Wymiary (wys. bez stopki x szer. x gł.) 263 x 440 x 52 mm
Mocowanie tak, standard VESA [100x100 mm]
Waga ok. 2,7 kg (sam TV - 2,2 kg)

Funkcje dodatkowe

PVR - nagrywanie USB, menu w języku polskim, EPG - przewodnik po programach

Wyposażenie

pilot, zasilacz 12-24V, zasilacz 230V (opcja), przewód mini AV, przewód mini YPbPr, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna

Telewizor TV18,5 Mistral - obudowaTelewizor TV18,5 Mistral - złącza

 

W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ

Telewizor samochodowy Mistral MI-TV1855HD

 1. Telewizor Mistral MI-TV1855HD
 2. Zasilacz samochodowy
 3. Pilot
 4. Instrukcję obsługi
 5. Kartę gwarancyjną

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl